2. Yenal OKTUĞ Model Uçak Şenliği Yapıldı

Geçtiğimiz Pazar günü (22 Haziran 2008) İstanbul, Durusu Parkta, önceki yıl kaybettiğimiz ağabeyimiz Yenal Oktuğ adına  "Uçak Şenliği" gerçekleştirildi. Başta Durusu Belediye Başkanı, Sayın Engin Akman olmak üzere, büyük bir seyirci kitlesinin ilgi ile izlediği şenlik, Model uçaklarının serbest uçuşları ile başladı.
 
Ardından şenliğe büyük destek veren Mesut Subakan'ın sağladığı 5000W gücündeki ses düzeni eşliğinde 2.Dünya Savaşı uçaklarının 6 sının aynı anda yaptığı gösteri gerçekleştirildi. Gösteri siren sesi ile başladı. Motor, kokpit, kurşun seslerinin, 6 uçağın havada yaptığı hareketler ile birleştiği bu muhteşem gösteri, seyircileri büyüleyerek, unutulmaz anlar yaşattı.
 
Savaş uçakları gösterisine üyelerimizden;
 
- Mesut Subakan
- Eray Savcı
- Can Binan
- Tolga.K.Ünver
- Alpaslan Bak
- Cem Subakan
 
katıldılar.
 
Daha sonra Sinan Binali'nin helikopteri, Alpaslan Bak'ın 3D uçağı ile yaptığı uçuşlar büyük taktir topladı ve alkışlarla izlendi. Üyelerimizden Mehmet Kaplancalı, Erol Dağyaran, Ferhan Mocan da mevcudiyetleri ile şenliğe destek verdiler.
 
cem_ile_birlikte_son_motor_ayarlarini_yaparken1_kucuk.jpg sagimda_ses_duzeni_sorumlusu_haluk_isik_solumda_oglum_cem_subakan_ve_arkadaslar_kucuk.jpg
sahane_ucan_2mt-_kanat_5-5_hp_webra_motorlu_mustang_ucagim_kucuk_kucuk.jpg toplu_kalkistan_once_son_heyecanli_an_kucuk_kucuk.jpg
toplu_ucus_ani_kucuk_kucuk.jpg